31 8889 212 Street
Walnut Grove
Langley
V1M 2E8
$774,900
Residential
beds: 2
baths: 2.0
1,466 sq. ft.
built: 1990
Listed by Royal LePage Elite West
Data was last updated May 13, 2026 at 04:40 PM (UTC)
Area Statistics
- Max list price:
- $7,900,000
- Avg price per sq.ft.:
- $528.58